|
Tym, którym Stilic tak bardzo by przeszkadzał w Wiśle przypominam, że jeżeli hipotetycznie podpisze kontrakt to będzie mia taki sam stosunek do naszego klubu jak 2/3 aktualnego składu.
Zejdźcie na ziemię - czasy miłości zawodników do klubu skończyły się bezpowrotnie.
|