Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67017
Stary 22.01.2014, 07:12
Tym, którym Stilic tak bardzo by przeszkadzał w Wiśle przypominam, że jeżeli hipotetycznie podpisze kontrakt to będzie mia taki sam stosunek do naszego klubu jak 2/3 aktualnego składu.
Zejdźcie na ziemię - czasy miłości zawodników do klubu skończyły się bezpowrotnie.
Odpowiedz cytując