Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67013
Stary 22.01.2014, 00:29
Dobar dan Semir. Witamy w Wiśle jak co. A z tymi gestami to róznie bywało, bo pamiętam jak Zieniu strzelił w Chorzowie dla nas to podbiegł pod psychofans i jaki gest im zrobił? pamiętacie? troszke gorszy ,no cóz(kozakiewicza) a potem tam grał. Zachowajmy umiar
Odpowiedz cytując