Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
67012
22.01.2014, 00:28
Panowie nie przesadzajmy z tym ze problem jest ze Stilic grał w Lechu . Z jakiego klubu bezpośrednio przyszli do nas Żurawski i Głowacki
Nie przypominam sobie zeby Stilic obrażał Wiśle itp.
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87