Wyświetl pojedynczy post
Kamol
Junior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.01.2014, 00:14
W przypadku UPC, można by powiedzieć że minusem jest brak dostępu do VOD.
Więcej chyba nie ma. Zależnie jeszcze czy porównujesz do dekodera z nagrywarką czy bez i czy twoje TV pozwala nagrywać na jakieś nośniki zewnętrzne.

Tak naprawdę dzięki CI+ nie masz dekodera więc plusy i minusy są zależne od tego co daje Ci twój dekoder jak łatwo się go obsługuje itd.
Odpowiedz cytując