Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 21.01.2014, 23:29
Coś niesamowitego. Za te wszystkie horrory dziś dostaliśmy sowite wynagrodzenie. Chyba nikt z nas nie myślał, że przerwa ze Szedami będzie aż tak przyjemna dla Polaków (pomijam pierwsze 15 minut).

Wielkie brawa dziś dla Piotrka Wyszomirskiego, który wygrał nam ten mecz! Co gość wyczyniał to jest wręcz niewiarygodne.

Jest szansa na półfinał ale jutro trzeba się wspiąć na wyżyny swoich możliwości zagrać na 110%.. Tu już chwila 15 minutowego przestoju może się dla nas skończyć katastrofą, bądź co bądź Chorwacja to półka wyżej niż nasi dzisiejsi rywale. Liczę, że Polacy podbudowani tym jakże ważnym i pewnym zwycięstwem będą z każdą bramką bliżej półfinału niż dalej..!


Powodzenia Polacy!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując