Wyświetl pojedynczy post
marchewa91
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 21.01.2014, 22:12
Lepiej studzić optymizm. Szwecja dzisiaj zawiodła a nasi robili swoje. W mojej ocenie lepszy mecz zagraliśmy z Francją, zarówno w obronie i ataku. Wyszomirski podłamał pierwszymi interwencjami rywala, potem było mu już łatwiej. Kibicujmy naszym bo warto
Odpowiedz cytując