Lepiej studzić optymizm. Szwecja dzisiaj zawiodła a nasi robili swoje. W mojej ocenie lepszy mecz zagraliśmy z Francją, zarówno w obronie i ataku. Wyszomirski podłamał pierwszymi interwencjami rywala, potem było mu już łatwiej. Kibicujmy naszym bo warto
