Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: PDG
Offline
#
66993
21.01.2014, 22:10
Gwiaździsty
napisał(a):
Bo ma ją w d...ie.
I w ten oto sposób opisałeś perfekcyjnie tę podpórkę dla lewej nogi. Nic dodać nic ująć.
Ceterum censeo Amicem esse delendam.
bloodraven
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bloodraven
Znajdź inne posty napisane przez bloodraven