michalo28 napisał(a):

|
Przyłożył rękę do ucha, wielkie mi rzeczy. Nikogo nie zwyzywał, nikomu nie ubliżył. Można pieprzyć farmazony o miłości do klubu, a potem uciec do Pogoni Szczecin jak Małecki, bo nie chciało się trenować. Stilić to zawodnik bardzo dobry jak na polską ligę. Uważam, że to dobry transfer.
|
Co świadczy, że z docenił między wierszami nasz doping na ziemniak arenie
Gwiaździsty napisał(a):

Mimo wszystkocoś ci się chyba po...ło, póki co Małeckiemu zawdzięczamy parę ważnych goli, a zestawianie go na równi z amikowym słowikiem jest bezczelnością.
dziś kibic (taki jak ty) to klient i tyle. Sentymenty to można sobie co najwyżej wmawiać.
Tu takich jest z 80 %. Takich co gotowi są obetrzeć ślinę z twarzy, w którą plunął mu kopacz, bo traktują go jako wielki prezent. Amnezji nie mają tylko udają, ze jest cacy.
|
Chyba trochę przesadzasz... a twoja reakcja jest jakby zaśpiewał jak WTSK. a on tylko przyłożył ucho w geście uznania za nasz doping, nic złego na Wisłę nie powiedział niczego obraźliwego nie pokazał, nie dramatyzuj, byli gorsi od niego...