Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66984
Stary 21.01.2014, 21:29
Glazik napisał(a):Wyświetl post
hehee mega mnie ten post rozbroil... naprawde spodziewalem sie"czegos innego"
Miałem na uwadze to, co wtedy pyry wyprawiały na stadionie. I zapamiętałem go jako człowieka, który wpasował się się idealnie w ten klimat, byle tylko podlizać się gawiedzi. Ciebie może to bawi, ja w zaistniałej sytuacji nic śmiesznego zobaczyć nie potrafię.


Ceterum censeo Amicem esse delendam.


Odpowiedz cytując