tomasz_19 napisał(a):

|
masz absolutną rację, ten frajer nie jest godzien noszenia koszulki z Białą Gwiazdą na piersi... typowa chorągiewka, zero... niektórzy mają krótką pamięć, albo mają nasz klub za nic...
|
Przyłożył rękę do ucha, wielkie mi rzeczy. Nikogo nie zwyzywał, nikomu nie ubliżył. Można pieprzyć farmazony o miłości do klubu, a potem uciec do Pogoni Szczecin jak Małecki, bo nie chciało się trenować. Stilić to zawodnik bardzo dobry jak na polską ligę. Uważam, że to dobry transfer.