Wyświetl pojedynczy post
michalo28
Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66978
Stary 21.01.2014, 21:04
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
masz absolutną rację, ten frajer nie jest godzien noszenia koszulki z Białą Gwiazdą na piersi... typowa chorągiewka, zero... niektórzy mają krótką pamięć, albo mają nasz klub za nic...
Przyłożył rękę do ucha, wielkie mi rzeczy. Nikogo nie zwyzywał, nikomu nie ubliżył. Można pieprzyć farmazony o miłości do klubu, a potem uciec do Pogoni Szczecin jak Małecki, bo nie chciało się trenować. Stilić to zawodnik bardzo dobry jak na polską ligę. Uważam, że to dobry transfer.
Odpowiedz cytując