Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66956
Stary 21.01.2014, 19:30
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
Semir Stilic :
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ow,nId,1092988
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to nawet jest prawda to na tej pozycji mamy Gargułe i Chrapka, więc nie do końca rozumiem tego posunięcia. No chyba, że Stilic gra też na skrzydle (nie pamiętam). Nie da się ukryć, że to transfer z gatunku po znajomości. Jedna wielka niewiadoma.
Z jednej strony - jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy w historii naszej ligi. W drugiej - Gargule kończy się kontrakt, Chrapek może odejść jak tylko ktoś wyłoży za niego sensowną kasę, pieniędzy nie mamy.
Semir najlepiej grał za Smudy, może go odbuduje tak jak Gargułę, Głowackiego, Bunozę, Jovanovicia czy Burligę?

Realnie rzecz ujmując, pytanie które trzeba sobie zadać to: czy jest lepszy od Burdeńskiego, Urygi lub Nalepy, bo to raczej oni musieliby wchodzić z ławki na środek pomocy. Odpowiem tak - nie zdziwiłoby mnie to.
Spójrzcie na naszą kadrę, dopiero później zacznijcie narzekać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.01.2014 o godz. 19:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując