szczaq21 napisał(a):

buczo1985 napisał(a):

|
Jeśli to nawet jest prawda to na tej pozycji mamy Gargułe i Chrapka, więc nie do końca rozumiem tego posunięcia. No chyba, że Stilic gra też na skrzydle (nie pamiętam). Nie da się ukryć, że to transfer z gatunku po znajomości. Jedna wielka niewiadoma.
|
Z jednej strony - jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy w historii naszej ligi. W drugiej -
Gargule kończy się kontrakt, Chrapek może odejść jak tylko ktoś wyłoży za niego sensowną kasę, pieniędzy nie mamy.
Semir najlepiej grał za Smudy, może go odbuduje tak jak Gargułę, Głowackiego, Bunozę, Jovanovicia czy Burligę?
Realnie rzecz ujmując, pytanie które trzeba sobie zadać to: czy jest lepszy od Burdeńskiego, Urygi lub Nalepy, bo to raczej oni musieliby wchodzić z ławki na środek pomocy. Odpowiem tak - nie zdziwiłoby mnie to.
Spójrzcie na naszą kadrę, dopiero później zacznijcie narzekać.