Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66953
Stary 21.01.2014, 19:27
Jeśli to nawet jest prawda to na tej pozycji mamy Gargułe i Chrapka, więc nie do końca rozumiem tego posunięcia. No chyba, że Stilic gra też na skrzydle (nie pamiętam). Nie da się ukryć, że to transfer z gatunku po znajomości. Jedna wielka niewiadoma.
What's new?

Odpowiedz cytując