|
Jeśli to nawet jest prawda to na tej pozycji mamy Gargułe i Chrapka, więc nie do końca rozumiem tego posunięcia. No chyba, że Stilic gra też na skrzydle (nie pamiętam). Nie da się ukryć, że to transfer z gatunku po znajomości. Jedna wielka niewiadoma.
|