Gwiaździsty napisał(a):

|
Oby to była kaczka dziennikarska. Ten rozkapryszony kopacz nas nie zbawi. Widać w tym transferze łapę Smudy. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze Brązowego Palucha ściągnie.
|
Myślę, że będzie z niego więcej pożytku niż z rozkapryszonego idola trybun.