Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66951
Stary 21.01.2014, 19:24
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Oby to była kaczka dziennikarska. Ten rozkapryszony kopacz nas nie zbawi. Widać w tym transferze łapę Smudy. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze Brązowego Palucha ściągnie.
Myślę, że będzie z niego więcej pożytku niż z rozkapryszonego idola trybun.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując