A może by tak sięgnąć blisko po kogoś taniego i trochę już ogranego:
http://www.transfermarkt.de/de/barto...71_gesamt.html
http://www.transfermarkt.de/de/krzys...er_228627.html
http://www.transfermarkt.de/de/alan-...er_240756.html
http://www.transfermarkt.de/de/adria...er_225854.html
Młodzi (przedział 18-20 lat), każdy ma rozegrane co najmniej pół sezonu w 1 lidze, można by ich podpisać i wypożyczać i stopniowo włączać do drużyny... Trudno mi powiedzieć jak mogą być dobrzy, bo ich nie widziałem, ale przynajmniej Polacy, z pewnością niezbyt drodzy i chyba dobrze rokujący na przyszłość...