Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15908
Stary 21.01.2014, 14:28
A może by tak sięgnąć blisko po kogoś taniego i trochę już ogranego:

http://www.transfermarkt.de/de/barto...71_gesamt.html

http://www.transfermarkt.de/de/krzys...er_228627.html

http://www.transfermarkt.de/de/alan-...er_240756.html

http://www.transfermarkt.de/de/adria...er_225854.html

Młodzi (przedział 18-20 lat), każdy ma rozegrane co najmniej pół sezonu w 1 lidze, można by ich podpisać i wypożyczać i stopniowo włączać do drużyny... Trudno mi powiedzieć jak mogą być dobrzy, bo ich nie widziałem, ale przynajmniej Polacy, z pewnością niezbyt drodzy i chyba dobrze rokujący na przyszłość...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując