Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25407
Stary 21.01.2014, 13:48
"Dla idioty nawet czytelne jest to, że nie chodzi wam o to, by minimalizować orkiestrowe patologie, ale o to, by Kaczor wybory wygrał. I wówczas wy zrobicie PRAWDZIWĄ Orkiestrę.Razem z chłopakami z Caritasu w koloratkach od Diora"- pisze Paweł Kukiz w "Do Rzeczy", zwracając się do dziennikarzy krytykujących WOŚP.