|
"Dla idioty nawet czytelne jest to, że nie chodzi wam o to, by minimalizować orkiestrowe patologie, ale o to, by Kaczor wybory wygrał. I wówczas wy zrobicie PRAWDZIWĄ Orkiestrę.Razem z chłopakami z Caritasu w koloratkach od Diora"- pisze Paweł Kukiz w "Do Rzeczy", zwracając się do dziennikarzy krytykujących WOŚP.
|