emj10 napisał(a):

|
Donos to żaden, bo to zwyczajnie Wydział Paszportowy, w którym takie kwiatki były na porządku dziennym, a paszport nie był rzeczą przyziemną, a mocno polityczną o czym pisałem na początku strony.
|
Donos to donos. Czy pod.......enie meza ze pochlal na wyjezdzie (sluzbowym!) to normalne zachowanie? Mnie sie nie miesci w glowie ze ktos normalny moze zakapowac na rodzienie. Raz kapus - zawsze kapus, a Stokrotce nalezy sie order im Pawki Morozowa.