Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25397
Stary 20.01.2014, 23:03
Nie muszę pracować u Bauera w Niemczech, bo tak naprawdę w kilku branżach nie ma znaczenia, gdzie masz miejsce pracy, a liczy się to, gdzie masz większe możliwości rozwoju. Nie ukrywam, że mnie zachęcił do wyjazdu na stałe kryzys w branży nieruchomości w Polsce (co dotknęło także korporacje), a także wyższe zarobki w euro (w Polsce też miałem stawki w euro przy niektórych inwestycjach).

Co do tych półek to raczej jest odwrotnie w ostatnich latach, bo inflacja jest tak niska w ostatnich latach, że Niemcy zaczęli kupować w Polsce samochody i elektronikę, które przy obecnym kursie euro są tańsze nawet 20% w Polsce.