Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25389
Stary 20.01.2014, 21:00
Nigdzie nie snułem wizji dobrze funkcjonującego kraju co można przeczytać w moich kilku tysiącach postów w tym temacie, więc wypraszam sobie tego typu oskarżenia.

Natomiast jeśli ktoś pisze o kraju nad przepaścią, do której wg. mnie wiele brakuje, gdyż nie jesteśmy jakmiś wyjątkiem jeśli chodzi o emigrację zarobkową w tej części Europy, niski przyrost naturalny (prawie cała Europa jest wymierającym społeczeństwem z wyjątkiem 2-3 krajów), ani zadłużenie kraju, które jest i tak niższe od dużych potęg europejskich to zwyczajnie nie można się zgodzić z takim stwierdzeniem.

PS. Ceny mieszkań są wyższe niż w Berlinie, o jakieś 20%. Pomyłkę zrobiłem.

PS2. Hamburg to taki mój trzeci dom obecnie, gdyż mam tam rodzinę od 1981 roku (wujek uciekł podczas wycieczki do Berlina Zachodniego przed stanem wojennym) i jakoś tak się stało, że wylądowałem tam przypadkiem blisko 2 lata temu na kontrakcie. Poza tym mam bliżej do chrześniaków. Kilka ulic
Ostatnio edytowane przez emj10 : 20.01.2014 o godz. 21:06.