Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25388
Stary 20.01.2014, 20:57
Ceny mieszkań są niższe niż w Berlinie. Ok. Ale średnie wynagrodzenie chyba również? I pewnie dla berlińczyka takie mieszkanie, mimo że jest droższe, to i tak wychodzi mu taniej.

Nie bierz tego do siebie, ale skoro w Polsce jest tak super to czego szukasz w Hamburgu? Nie musisz w sumie odpowiadać, bo ja i Ty wiemy, że lepszego życia.