|
Ceny mieszkań są niższe niż w Berlinie. Ok. Ale średnie wynagrodzenie chyba również? I pewnie dla berlińczyka takie mieszkanie, mimo że jest droższe, to i tak wychodzi mu taniej.
Nie bierz tego do siebie, ale skoro w Polsce jest tak super to czego szukasz w Hamburgu? Nie musisz w sumie odpowiadać, bo ja i Ty wiemy, że lepszego życia.
|