Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25387
Stary 20.01.2014, 20:53
emj10 napisał(a):Wyświetl post
...
No to napisz, że chodzi Ci o porównanie standardu życia (i to prędzej jednostek niż całego pokolenia) a nie snuj wizji dobrze funkcjonującego kraju.

Polskę od przepaści dzieli krok, jak się spraw w Polsce szybko nie opanuje to nie będziemy się porównywać z Białorusią czy Ukrainą tylko z Argentyną (i to wcale nie jest sf).

A propos cen mieszkań - szkoda, że za takimi samymi cenami nie idą podobne zarobki...