|
Bilionik długu publicznego, miliony Polaków za granicą, niż demograficzny, Polacy jako woły pociągowe dla zachodnich koncernów inwestujących w Polsce, wysokie podatki, korupcja, afery... Żyć nie umierać!
Ja wiem, że sobie radzisz, sam też nie narzekam - jednak raczej nie należymy do większej części społeczeństwa...
|