Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 20.01.2014, 17:15
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Czyli wygrywamy ze Szwedami i Chorwatami i wychodzimy, ta? A jeżeli dostajemy w czapę od Chorwatów to Francuzi muszą przegrać oba mecze?
W przypadku naszej przegranej z Chorwacją to nawet przegrana Francuzów w obu meczach (co powiedzmy sobie szczerze jest nierealne) nic nam prawdopodobnie nie da. Francja praktycznie ma już awans. Ale możliwości co do tego kto będzie drugi jest sporo, przynajmniej teoretyczne. Wiele wyjaśni się po jutrzejszych meczach.
Odpowiedz cytując