kot napisał(a):

Wesz(L)o Cleberowi zachwala Leśniodorskiego żeby robić biznesy, mimo że Cleber pracuje dla Wisły.
Proszę Was nie cytujcie tych frajerów na tym forum. Wisła powinna zakazać wywiadów swoich pracowników czy piłkarzy dla Wesz(L)o.
|
Ale Cleber się nie daje, nie ma sensu zakazywac niech udzielają wywiadów. Wiadomo nigdy nikt tam nie powiem, że Legia jest zła ...