Temat
:
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Dania 2014.
Wyświetl pojedynczy post
White91
Member
Od: 09.2010
Offline
#
57
19.01.2014, 21:36
-Goral-
napisał(a):
No właśnie to jest jedyna szansa bo Chorwaci będą sobie mogli wtedy pozwolić na przegraną.
Ale nie pozwolą. Nikt nie chce grać z gospodarzami w półfinale.
White91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do White91
Znajdź inne posty napisane przez White91