xanti1906 napisał(a):

@up
Nie, bo ci piłkarze to nie jest pierwszy wybór Clebera. Negatywna odpowiedź na pytanie o wyłożenie prywatnych pieniędzy w Wiśle na piłkarza to także jest przesłanka, że póki co nie ma co pakować się w biznesy. Miejmy tylko nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku.
|
Wesz(L)o Cleberowi zachwala Leśniodorskiego żeby robić biznesy, mimo że Cleber pracuje dla Wisły.

Proszę Was nie cytujcie tych frajerów na tym forum. Wisła powinna zakazać wywiadów swoich pracowników czy piłkarzy dla Wesz(L)o.