|
Dzisiaj wcale nie byłoby tak źle jakby Chorwaci wygrali 2,3 bramkami lub więcej.
Nic już od Francji nie będzie zależeć. Jeśli wygramy ze Szwecją to potem minimalne zwycięstwo nad Chorwacją da nam awans i Chorwacji. A Chorwaci pozbędą się jednego mocnego rywala w walce o medale.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 19.01.2014 o godz. 20:43.
|