Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 19.01.2014, 20:39
Dzisiaj wcale nie byłoby tak źle jakby Chorwaci wygrali 2,3 bramkami lub więcej.

Nic już od Francji nie będzie zależeć. Jeśli wygramy ze Szwecją to potem minimalne zwycięstwo nad Chorwacją da nam awans i Chorwacji. A Chorwaci pozbędą się jednego mocnego rywala w walce o medale.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 19.01.2014 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując