Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25368
Stary 19.01.2014, 20:07
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Odpowiesz na pytania czy będziesz zgrywał durnia?
Nie odpowiem bo w co drugim poście piszesz do mnie per idota albo per dureń .A jak nie rozumiesz ,że w poczytnym dzienniku nie ma miejsca na takie płytkie i tanie insynuacje jakie zrobił Gmyz ,to już nie ma co dalej tłumaczyć