serek.c2 napisał(a):

|
Odpowiesz na pytania czy będziesz zgrywał durnia?
|
Nie odpowiem bo w co drugim poście piszesz do mnie per idota albo per dureń .A jak nie rozumiesz ,że w poczytnym dzienniku nie ma miejsca na takie płytkie i tanie insynuacje jakie zrobił Gmyz ,to już nie ma co dalej tłumaczyć