Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25364
Stary 19.01.2014, 19:22
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Tym wpisem kolejny raz zrobiłeś z siebie idiotę, widać to lubisz.
Ja myśle że w tej kwestii to nikt większego idioty z siebie nie zrobił niż Gmyz

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ty już nie bredzisz tylko najzwyczajniej pier....sz. To, ze się błaźnisz przy każdym wpisie to wiadomo nie od dzisiaj. Ten plakacik odeślij Owsiakowi i zapytaj się go o to :
Jak masz dowody to idź razem z tym Hirschem do prokuratury ,i udowodnij ,że Owsiak coś ukradł.