serek.c2 napisał(a):

Tym wpisem kolejny raz zrobiłeś z siebie idiotę, widać to lubisz.
|
Ja myśle że w tej kwestii to nikt większego idioty z siebie nie zrobił niż Gmyz
Gwiaździsty napisał(a):

|
Ty już nie bredzisz tylko najzwyczajniej pier....sz. To, ze się błaźnisz przy każdym wpisie to wiadomo nie od dzisiaj. Ten plakacik odeślij Owsiakowi i zapytaj się go o to :
|
Jak masz dowody to idź razem z tym Hirschem do prokuratury ,i udowodnij ,że Owsiak coś ukradł.