AS82 napisał(a):

|
Co Owsiak ukrywa ? Wszystkie sprawozdania są dostępne.
|
Już Ci pisałem głuptasku - ukrywa powiązanie firm ZM i MC z WOŚP...
Co do reszty to nie znam spraw, ale jeśli są prawdziwe zasługują na potępienie. W przeciwieństwie do Ciebie jeśli w moim ogródku źle się dzieje nie chowam tego pod dywan.
AS82 napisał(a):

Szkoda że "Rz" nie dopisała ,że to był trotyl w kiełbasie albo paście do butów ,może Gmyz by dalej tam pracował
|
Tym wpisem kolejny raz zrobiłeś z siebie idiotę, widać to lubisz.
emj10 napisał(a):

Ja nie jestem zatwardziałym krytykiem Owsiaka i WOŚP (cel szczytny, na pewno zakupiony sprzęt uratował niejedno życie), razi mnie tylko robienie z niego krystalicznie czystego. Jak sam zauważasz dziwne powiązania "jego" firm z WOŚP brzydko pachną... Inną sprawą są poglądy wygłaszane przez Owsiaka, ale nie o tym tu dyskutujemy.
Sam mam bardzo bliskich znajomych z chorym dzieciakiem (mukowiscydoza), i doskonale wiem jak to działa.