emj10 napisał(a):

|
Serek, a nawet jeśli są tam jakieś przepływy? Nie jestem wielbicielem Owsiaka i nie rzucam mu do puszki od kilku lat (jakoś tak wypada, że rzadko jestem wtedy w kraju), ale nie da się ukryć, że jednak plusy Owsiaka przeważają nad minusami. A to, że jakaś kasa na nich idzie? Rydzyk też nie bieduje.
|
Ale dlaczego mi piszesz o Rydzyku, co to ja mu jakieś składki opłacam?
Jeśli są przepływy między ww firmami, to najnormalniej w świecie Owsiak powinien o nich poinformować - z czystej uczciwości. W końcu zarzeka się, że np. impreza dla brudasów nie jest finansowana z WOŚP (a wszystko wskazuje na to, że pośrednio jest). Czy plusy Owsiaka przeważają nad minusami to mam coraz większe wątpliwości (szczególnie, że coś mocno Jureczek się w politykierstwo zaczyna angażować).