Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 19.01.2014, 17:30
Co za mecz. I love this game
W sumie to byłem już w trakcie pisania posta jak to zjebaliśmy wszystko co wywalczyliśmy w piątek bo nie mogłem na to patrzeć.

W sumie to można się było spodziewać, że to tak może wyglądać bo przecież już graliśmy wiele takich spotkań - teoretycznie słabszy rywal ale z jednym gościem nie do zatrzymania i idzie jak krew z nosa.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując