|
Hmm. Ale to dziwne i tak jest troszeczkę, bo patrząc na tzw. "ratio" gdybyśmy wygrali 24:21, Rosja miałaby bilans 48:49, co daje ratio 0,9795, Serbowie przy swoim mają 0,9782, czyli i tak są gorsi, a dziennikarze mówili, że nie możemy wygrać trzema golami przy wynikach wyższych niż 20:17. Chyba, że to ja źle usłyszałem..?
|