Szpen napisał(a):

|
nie pisz szyfrem, tylko rozjaśnij, bo dalej twego toku rozumowania nie kumam ... oburza Cię że zarabia 12k? - bo to dużo na jej stanowisku? czy oburza Cię, że w ogóle zarabia pracując w fundacji?
|
Oburza to, że wszędzie trąbią że zbierają kasę na sprzęt dla chorych, a są na tyle bezczelni, że zabierają z tej kasy 10 razy tyle co przeciętny Polak, który tą kasę wpłaca, zarabia. Niech powiedzą ze zbierają na sprzęt i 12 tysięcy co miesiąc dla Owsiakowej. Nie mówiąc o spędzie w wakacje i reszcie żyjących z ofiarności ludzi. To przecież żebrzący pod kościołem jest bardziej uczciwy.