serek.c2 napisał(a):

O Piotrowiczu pisał zdaje się Jędrek (który w przeciwieństwie do Ciebie posiada wiedzę na ten temat), a że do Ciebie nic nie dociera to już niestety nie moja wina.
Myślisz, że my będziemy poniewierać wszystkich dlatego, że ktoś w czasach komuny był w PZPR? Coś Ci się ASiku pomieszało, to byłoby uproszczenie...
|
Tak nie dociera

Już sobie wyobrażam jakby Piotrowicz był dziś w SLD , i by wyszło na jaw ,że jako prokurator chciał zamknąć opozycjonistę.
Już przynależność do PZPR nie jest okolicznością obciążającą ? Uuu to jakaś nowość.Widać ,że standardy lustratorów w tej kwestii się znacznie obniżyły ,widać za dużo swoich należało do PZPR.