Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25324
Stary 19.01.2014, 09:32
Co chwilę czytasz, ale Cię to nie rajcuje... Jakiś Ty biedny. Jeszcze raz Cię proszę - masz jakieś ciekawe kwiatki na ludzi prawicy wrzuć je tutaj. Podaj też przykład osoby, która ma w życiorysie niewygodne fakty, a "my" stwierdziliśmy, że "to nic takiego". Chcesz rozmawiać to konkrety na stół.