|
Nie gwarantuj tylko znajdź te kwiatki, chętnie poczytam. Z Ciebie wyłazi uszami hipokryzja, gdybyś podobny tekst przeczytał o kimś z PIS-u na przykład ujadałbyś tu pewnie ze dwa tygodnie... No ale, że ta menda z Twojego (dosłownie) Ruchu, to zamieszczenie rzeczonego artykułu jest grzebaniem w życiorysach. Ty już chłopie nie jesteś śmieszny tylko żałosny...
|