Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21283
Stary 18.01.2014, 22:27
wiertar napisał(a):Wyświetl post
ogólne patrzac na parking to widać że zlote czasy się już w Wisle skonczyly

Nie chce mi się wierzyć, że to samochody piłkarzy. Przecież większość tych cacek warta 10 k. Bez jaj, robola z fabryki azbestu stać na lepsze.
Odpowiedz cytując