Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66900
Stary 18.01.2014, 19:53
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
Gwiaździsty, przypomnieć Ci może gdzie Flota jest i kim grała? Małecki może sobie "błyszczeć" na tle słabeusza z I ligi. Zobaczymy, jak zabłyszczy na tle drużyn, gdzie trzeba umieć coś pokazać. Na razie to tyle pokazał, że fartownie trafił po karniaku, którego nie wykorzystał... Bronisz go, a prawda jest taka, że nas**ł w gacie i uciekł zamiast podjąć rękawicę. Sam nie byłem zwolennikiem Smudy, ale progres w naszej grze w porównaniu do zeszłego sezonu jest zauważalny. A że Małecki chciał być "gwiazdą"? Za pięć lat nikt o nim nie będzie pamiętał. Gdyby miał łeb na karku, zaszedłby daleko, ale tak bywa z takimi jak on...
OK, pożyjemy zobaczymy. Progres to moim zdaniem zawdzięczamy powrotowi Pawła Brożka a nie Smudzie. Gdyby nie te bramki Pawła to bylibyśmy dalej w czarnej d...e. Mam możliwośc obserowania "kunsztu" trenerskiego z racji bliskości sektora w którym w tym sezonie siedzę. Smiem twierdzić, że poza bezradnym modleniem się, rzucaniem bidonem o ziemię czy brakiem reagowania na sytuację na boisku gdy aż się prosi o zmiany czy potrzebą zrobenia zmiany na czas gdy końcówka meczu a przeciwnik ciśnie (mecz z Pogonią) a on jej nie robi (w końcu usłyszał z trybun głosy kibiców), jego pomoc dla drużyny jest żadna. To co prezentuje zespół na wyjazdach to jest dramat. Do dzisiaj Smuda nie jest tego w stanie opanować (jego zdaniem Wisła na wyjazdach gra ....dobrze). Zobaczymy jak przygotuje zespół do końcowej batalii na wiosnę. Też jestem zadowolony narazie z tego 3 miejsca ale tak jak pisałem wyzej w głownej mierze zawdzięczamy to Pawłowi Brozkowi a nie Smudzie.
Odpowiedz cytując