Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21282
Stary 18.01.2014, 19:11
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Lucas nie ma obywatelstwa i chyba nie będzie się już ubiegał.
No to szkoda, lata pobytu chyba wystraczające, po polsku mówi, zżyty z naszym krajem, ma kolegów powinien jeszcze raz spróbować skoro obywatelstwo często załatwiają sobie różne wynalazki nie potrafiace dobrze po polsku mówić. Myślę, że mówi po polsku lepiej niż ...Smuda .
Odpowiedz cytując