serek.c2 napisał(a):

|
Lucas nie ma obywatelstwa i chyba nie będzie się już ubiegał.
|
No to szkoda, lata pobytu chyba wystraczające, po polsku mówi, zżyty z naszym krajem, ma kolegów powinien jeszcze raz spróbować skoro obywatelstwo często załatwiają sobie różne wynalazki nie potrafiace dobrze po polsku mówić. Myślę, że mówi po polsku lepiej niż ...Smuda

.