wiertar napisał(a):

oj no ostanio Małecki to tyle napokazywał że głowa mała. skończ pieprzyć glupoty bo dobrze wiesz że przez ostatni sezon Małecki nie grał nic! a to że kiedyś grał dobrze dzis nic nie znaczy. Dawid Janczyk był kiedyś nominowany do nagrody najlepszego zawodnika mistrzostw świata i co ztego ważny jest twoj ostatni mecz a nie to co działo się kiedyś.
|
Narazie to sam pieprzysz głupoty zamast zastanowić się dlaczego nie grał a dzisiaj widać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki grał i to dobrze (hattrick z Flotą). Jak zrozumiesz to może zaczniesz grzeczniej dobierać słowa.