emj10 napisał(a):

AYALA co Ty ćpasz? Umowa z Rosją kończy nam się w 2022 roku.
.
|
Car Wszechrusi mówi o umowie aż do 2045 roku .
http://www.hotmoney.pl/Putin-sie-chw...45-roku-a16490
Polecam Ci poczytać Alekandra Ściosa
http://bezdekretu.blogspot.com/2010/...y-gazowej.html