Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25313
Stary 18.01.2014, 18:34
emj10 napisał(a):Wyświetl post
AYALA co Ty ćpasz? Umowa z Rosją kończy nam się w 2022 roku.
.
Car Wszechrusi mówi o umowie aż do 2045 roku .

http://www.hotmoney.pl/Putin-sie-chw...45-roku-a16490

Polecam Ci poczytać Alekandra Ściosa
http://bezdekretu.blogspot.com/2010/...y-gazowej.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.01.2014 o godz. 18:52.