wiertar napisał(a):

|
ważny jest twoj ostatni mecz a nie to co działo się kiedyś.
|
Dokładnie, nie możemy rozpamiętywać, że 2 sezony temu grał dobrze to liczmy na to, że się poprawi.
Kiedy w klubie jest Smuda jest jak w przyrodzie : przeżyją najsilniejsi.
Jedynie co można zarzucić Smudzie to to że rzeczywiście czasami szufladkuje piłkarzy + słabe zmany + rzadko grają młodzi. Ale pan Małecki grał z początkiem sezonu ekhem ... ''grał ... .