Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25308
Stary 18.01.2014, 17:39
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście złym zachowaniem nie jest stawianie pedalskich tęcz w takim miejscu - to zapewne według Twojej miary zachowanie tolerancyjne i postępowe...
Przecież ta tęcza nie była stawiana tam ze względu na jakieś mniejszości ,tylko było to umotywowane czymś innym ,ponoć była to nawet nawiązanie do jakiejś symboliki biblijnej. To że sobie jakaś grupa ludzi , którym jak w tym kawale wszystko się z jednym kojarzy, ubzdurała ,że to jakaś prowokacja i że ich patriotycznym obowiązkiem jest ją spalić ,to już nie moja wina. Zresztą niech stoi spalona , niech jej nie odbudowują , jak mówię będzie to świetny symbol nietolerancji (przynajmniej części ) polskiego społeczeństwa.