Cisse99 napisał(a):

|
Na tą chwilę z podstawowego składu odpadł Jovanović i Boguski. Tego pierwszego myślę, że bez problemu może zastąpić Chavez, Boguski raczej wiele do gry nie wnosił, więc jeśli forrmalności nie staną na drodze to do środka dochodzi nam jeszcze Lucas Guedes. Jeśli chodzi o ławkę rezerwowych to straciliśmy Małeckiego i Stolarskiego. W miejsce Małego z wypożyczenia wrócił Szewczyk i bliski podpisania jest Klarić, a jedynym plusem odejścia Stolarskieo jest to, że Fryc powinien dostać więcej szans na grę (od początku mnie bardziej przekonywał niż Stolar) Fakty są takie, że mieliśmy się nie osłabiać i podpisać 2-3 nowych zawodników, a tymczasem nasza drużyna na tą chwilę wygląda duuużo gorzej.
|
Odejście 2 zawodników, którzy chyba tylko we własnym mniemaniu byli gwiazdami, nie sprawia, że jesteśmy słabsi. Nie chceili tutaj grać, trudno. Przypomne, że na chwile obecną odeszli zawodnicy rezerwowi, ale jeśli nie zaczną podpisywać kontaktów z zawodnikami 11 jedenastki już teraz [ bez czekania do marca, kwietnia, bo jest na nich czas] w przeciwnym razie w czerwcu będziemy musieli drużyne budować od nowa. Na chwilę obecną 2 transfery to minimum czyli środkowy obrońca i lewy obrońca. Napastnik też byłby mile widziany, ale może lepiej dać szansę Kamińskiemu.