Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Skawua
Member
Od: 02.2009
Offline
#
66887
18.01.2014, 16:05
WISŁAZWE
napisał(a):
Z jednodniowym opóźnieniem ale jest.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...nisa_popovica/
I chyba zagra z Frankfurtem bo nie był wymieniony wśród tych którzy zostają.Oglądałem jakiś filmik na youtube i na kolana nie rzucał grą jednak wyglądał dosyć pewnie...poczekamy to zobaczymy co Smuda wymyśli
Skawua
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skawua
Znajdź inne posty napisane przez Skawua