Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66878
Stary 18.01.2014, 13:23
Wszyscy wiemy, że Stolarski podpisał kontrakt z Lechią dla pieniędzy. Bo co innego skłoniło go do opuszczenia Wisły? Pozycja w tabeli Lechii, wartość sportowa zespołu, baza treningowa? No może jeszcze w mniejszym stopniu osoba trenera Smudy. Szkoda chłopaka, pokładałem w nim największe nadzieje.

Cupiał jednak nie jest takim ignorantem w piłce za jakiego go niektórzy uważali, po tym jak wypowiadał się o szkoleniu młodych i małych korzyściach dla klubu. Stolarski jest tego żywym przykładem. Wychowanek, ale przy pierwszej lepszej okazji zmywa się do innego klubu. I jak tu stawiać na młodych?
Odpowiedz cytując