|
Jak czytam posty Pawel Przemysl to wydaje mi się, jakby On wklejal tutaj tekst w jezyku polskim prosto z google translatora. Bez ładu, skladu, gramatyki , interpuncji i itp.
Czyta prawda i wszytko jasne...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.01.2014 o godz. 12:40.
|