Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66875
Stary 18.01.2014, 12:18
Jak czytam posty Pawel Przemysl to wydaje mi się, jakby On wklejal tutaj tekst w jezyku polskim prosto z google translatora. Bez ładu, skladu, gramatyki , interpuncji i itp.

Czyta prawda i wszytko jasne...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 18.01.2014 o godz. 12:40.
Odpowiedz cytując