Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25299
Stary 18.01.2014, 11:57
AYALA co Ty ćpasz? Umowa z Rosją kończy nam się w 2022 roku.

Gdyby nie ta umowa to nic by nie było, bo nie mieliśmy i nie mamy alternatywy dla gazu rosyjskiego. W najbliższej przyszłości to się nie zmieni.