Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25298
Stary 18.01.2014, 11:11
FraMat napisał(a):Wyświetl post
nagroda za najlepsze zdjęcie patriotyczne roku przyznana:

Jestem za...
Patriotyczne ? To marnie sobie ten patriotyzm cenisz . Kiedyś patriotyzm to było przelewanie krwi za ten kraj ,a teraz wystarczy podpalić ,czyli zdewastować kolorowy żywopłot .Spalona tęcza to nie jest symbol patriotyzmu, to jest symbol nietolerancji.