Wyświetl pojedynczy post
Pawel Przemysl
Junior Member
 
Od: 01.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66872
Stary 18.01.2014, 10:50
Lapiecie za slowka , pisalem szybko i wielkie jaja bo jednej literki zabraklo ( to czyta prawda ) kazdemu sie moze zdarzyc ale jak lubicie taka napinke to spoko .
Ale co wasze posty wnosza do Tematu ? Smieszne uwagi skierowane pod moim adresem . Temat jest zupelnie inny . Chyba nic wiec o co Wam Ludzie chodzi pozdrawiam Was
Odpowiedz cytując